Cztery mecze - cztery porażki Zawiszy II

Wczoraj na stadionie w bydgoskim Fordonie przy ul. Sielskiej Zawisza II podejmował w derbowym pojedynku IV ligi kujawsko-pomorskiej lokalnego rywala – Chemik. Gospodarze przegrali 0:3 (0:1).

Zaczęło się nawet nieźle dla drużyny rezerw, bowiem najpierw gości przed utratą gola uratował słupek, a później znakomicie interweniował bramkarz rywala. Z czasem Chemik przejął inicjatywę i odniósł pewną wygraną. Pierwszoplanową postacią spotkania został ukraiński zawodnik rywala – Oleksandr Kostiuk, który zdobył dwa gole.

Wiosną Zawisza II rozegrał cztery ligowe mecze i wszystkie przegrał. Smutny bilans dopełnia zaledwie jedna zdobyta bramka i aż 10 straconych. Dotąd wyniki były następujące:

19.03.2016 Sadownik Waganiec – Zawisza II 3:0

26.03.2016 Zawisza II – Cuiavia Inowrocław 1:2

03.04.2016 Unia Solec Kujawski – Zawisza II 2:0

09.04.2016 Zawisza II – Chemik Bydgoszcz 0:3

Szczegóły spotkania z bydgoskim Chemikiem: TUTAJ.

W następnej kolejce ligowej Zawiszę II czeka wyjazdowa potyczka z liderem tabeli – Rol.Ko Konojady i trudno być optymistą.