Remisowe derby przy ul. Sielskiej

Wczoraj w derbowym meczu IV ligi kujawsko-pomorskiej Zawisza II podejmował bydgoską Polonię. Gospodarze prowadzili już 2:0, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 2:2.

07.06.2014. 11:00. Fordon, ul. Sielska: Zawisza II - Polonia Bydgoszcz 2:2 (1:0)

Bramki: Mateusz Nawrocki (5), Jakub Łukowski (57-karny) - Michał Stolarski (60), Tomasz Laskowski (77). Asysta: Michał Cywiński.

Zawisza II: Damian Węglarz - Damian Januszewski, Mikołaj Grzelczak > kapitan, Daniel Matuszak, Radosław Kubera (60, Jakub Konopczyński) - Mateusz Nawrocki, Michał Cywiński, Korneliusz Sochań, Jakub Łukowski, Paweł Tabaczyński (80, Marcin Kikowski, Kamil Kamiński (65, Lucky Junior Ekwueme). W kadrze meczowej: Mateusz Gierlicki - Radosław Jagodziński, Grzegorz Kaniecki, Andrii Melnyk. Trener: Jakub Grzelczak. Polonia: Piotr Świetlik - Tomasz Sarnowski, Martin Dahlke, Dariusz Wolski, Michał Baran (80, Jakub Koźbiał) - Radosław Kanik, Michał Stolarski, Robert Sawicki, Adrian Kałek, Tomasz Laskowski - Jacek Szczap (26, Dawid Szcześniak). Sędziowie: Rafał Liana (Żnin) - główny, Sławomir Kujawa (Żnin) i Łukasz Uciński (Szubin) - asystenci.