Rezerwy minimalnie przegrały z Hapoelem

Pierwotnie w sparingu z wicemistrzem Izraela Hapoelem Beer Szewa miał wystąpić pierwszy zespół Zawiszy. Na stadionie MOSiR-u w Lipnie ostatecznie wystąpiły rezerwy. Testowany jako kandydat do I drużyny był jedynie 27-letni Kelvin Maynard, holenderski prawy obrońca, urodzony w Surinamie. W poprzednim sezonie w barwach Royal Antwerp FC 27 razy zagrał w meczach belgijskiej II ligi. Nie sprawdził się, a w spotkaniu został zastąpiony przez Damiana Januszewskiego. Rezerwy straciły gola do tzw. szatni (w 45 minucie), gdy po zagraniu z rzutu wolnego niepilnowany Elyaniv Barda skierował piłkę do bramki. Bydgoszczanie mieli kilka okazji do poprawienia wyniku, ale ich nie wykorzystali. To spotkanie było dobrym sprawdzianem dla młodych zawodników Zawiszy.

05.07.2014. 17:00 - Lipno: Zawisza II Bydgoszcz - Hapoel Beer Szewa 0:1 (0:1)

Zdjęcie w aktualności z portalu terazlipno.pl. Galeria z meczu na portalu: terazlipno.pl >>>>>