Zawisza II pokonał w Chełmnie wicelidera

Dzisiaj w przedostatniej kolejce IV ligi kujawsko-pomorskiej sezonu 2013/2014 rezerwy Zawiszy zmierzyły się z wiceliderem tabeli - Chełminianką. Gospodarze, którzy już wcześniej zapewnili sobie awans do III ligi ulegli bydgoszczanom 2:4 (0:2). Znakomity występ zaliczył Jakub Łukowski (na zdjęciu). Sam zdobył trzy bramki i zaliczył jedną asystę. Zawisza II tym zwycięstwem zapewnił już sobie czwarte miejsce w tabeli na koniec rozgrywek. W ostatniej kolejce ligowej Zawisza II Bydgoszcz podejmował będzie Lecha Rypin. Pomimo tego, że rezerwy zaliczyły całkiem udany sezon, szykują się zmiany, których autorem jest współwłaściciel klubu.  O tym szerzej za tydzień.

14.06.2014. 17:00: Chełminianka Chełmno - Zawisza II 2:4 (0:2)

Bramki: Dawid Piasecki (53), Piotr Kaczkowski (65) - Jakub Łukowski 3 (17, 60-wolny, 90-karny), Paweł Tabaczyński (30). Asysta: Jakub Łukowski.

Chełminianka: Przemysław Mueller - Paweł Śmigielski, Dariusz Pawski, Rafał Baranowski, Dawid Piasecki (58, Dominik Śmigielski), Piotr Kaczkowski, Szymon Marks, Wojciech Ernest, Tomasz Grzelecki, Wojciech Lewandowski, Piotr Gross (73, Bartłomiej Janikowski). Zawisza II: Damian Węglarz - Damian Januszewski, Jakub Konopczyński, Mikołaj Grzelczak > kapitan (65, Grzegorz Kaniecki), Radosław Kubera (45, Radosław Jagodziński) - Mateusz Nawrocki, Michał Cywiński, Korneliusz Sochań, Kamil Kamiński (45, Marcin Kikowski), Jakub Łukowski, Paweł Tabaczyński (85, Andrii Melnyk). W kadrze meczowej: Mateusz Gierlicki - Daniel Matuszak. Żółta kartka: Damian Węglarz. Sędziowie: Łukasz Zasada (Włocławek) - główny, Rafał Borkiewicz (Włocławek) i Sebastian Szubski (Kowal) - asystenci.