„Zmienne koleje losu. Zawisza Bydgoszcz 1961-1972” można już kupować!

Drugi tom książki o dziejach piłkarskiego Zawiszy Bydgoszcz jest wydany!

Książka nosząca tytuł „Zmienne koleje losu. Zawisza Bydgoszcz 1961-1972” jest już wydana. Książka ma 475 stron formatu A-4, więc jest bardzo obszerną pozycją. Zawiera około 310 unikalnych zdjęć. Przypominamy, że obecnie wydana pozycja jest kontynuacją historii bydgoskiego klubu, zawartej w pierwszym tomie pt. „Droga do piłkarskiej ekstraklasy. Zawisza Bydgoszcz 1946-1960”, wydanym przez nas w 2012 roku.

Skład, opracowanie graficzne i korektę zapewniła Pomorska Oficyna Wydawniczo-Reklamowa z Zamościa k. Bydgoszczy, ul. Karpiowa 7. Drukiem i oprawą zajęła się firma „Argonex" z ul. Przemysłowej 34 w Bydgoszczy. Dziękujemy obu wymienionym podmiotom za współpracę.

Książka jest dostępna w internetowej księgarni sportowej Sendsdport.pl (kliknij TUTAJ). Jeśli mieszkasz w Bydgoszczy i województwie kujawsko-pomorskim, a chcesz kupić książkę, skontaktuj się telefonicznie z numerem 607 119 478 lub udaj się do Firmy „Anna" w Bydgoszczy, ul. Kurpińskiego 12/8A - poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek, godz. 10:00-16:00.

Czy jeszcze w innych miejscach też będzie można ją nabyć? Poinformujemy o tym wkrótce.

Autorzy: Zenon Greinert i Karol Tonder

Prawdziwy unikat trafił do Stowarzyszenia Piłkarskiego „Zawisza" - dwa pierwsze tomy („Droga do piłkarskiej ekstraklasy" oraz „Zmienne koleje losu") w edycji kolekcjonerskiej - pięćdziesiąt wyjątkowych kompletów.

Te książki w przygotowanej specjalnie dla Stowarzyszenia Piłkarskiego „Zawisza" oprawie też są dostępne w sprzedaży. Cena kompletu - 150 zł. Zamówienia i wszelkie pytania należy kierować pod adres mailowy: marakech@op.pl lub telefonicznie pod nr kom. 509 633555. Proszę się spieszyć, bo liczba edycji kolekcjonerskiej zmniejsza się ekspresowo. Płatności można dokonywać na rachunek Stowarzyszenia z dopiskiem "książka". Konto bankowe: Bank PKO BP S.A. Nr r-ku: 72 1020 1462 0000 7502 0103 0501 lub gotówką przy odbiorze własnym (miejsce i czas odbioru do ustalenia).