Osuch szykuje kolejne zwolnienia?

To już koniec sezonu dla rezerw bydgoskiego Zawiszy. Należy nadmienić, że sezonu udanego. Drużyna trenera Jakuba Grzelczaka zajęła czwarte miejsce na koniec rozgrywek IV ligi kujawsko-pomorskiej. Trzeba nadmienić, że w większości spotkań rezerwy grały wychowankami, bez wsparcia zawodników pierwszego zespołu. Rezultaty nie zadowalają współwłaściciela Zawiszy S.A. – Radosława Osucha, który dokonuje prawdziwej kadrowej rewolucji w klubie i zamierza pozbyć się kolejnego szkoleniowca. Zresztą tego pana nic nie zadowala.

"Czy piłkarscy praktykanci, którzy mają zmienić wymienionych szkoleniowców, będą w stanie „uczyć” (cudzysłów użyty w sposób zamierzony) piłkarskiego abecadła najmłodszych? Wątpliwe. Tak samo jak bardzo wątpliwe są działania poznaniaka.

Na zdjęciu: w środku stoją Marian Grzelczak (z lewej) i Jakub Grzelczak. Z lewej: Łuksz Jankowski (u góry) i Tomasz Łachowski. Z prawej: Robert Tomczak (u góry) i Robert Świątkowski.