Znamy rywala Zawiszy II w pucharowej rywalizacji

10 lipca 2014 roku w siedzibie K-P ZPN w Bydgoszczy odbyło się losowanie meczów I rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu bydgoskiego. Zawisza II Bydgoszcz zmierzy się z Tucholanką Tuchola, która w minionym sezonie, w stawce 14 drużyn, zajęła 6. miejsce w rozgrywkach A klasy, Grupy Bydgoszcz I. Mecz rozegrany zostanie na boisku rywala 2 lub 3 sierpnia. Rezerwy rozegrały z Tucholanką dwa mecze w sezonie 2011/2012, gdy oba zespoły występowały w klasie okręgowej. 20 sierpnia 2011 roku Zawisza II zwyciężył w Tucholi 5:2 (2:1), natomiast 25 marca 2012 roku na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Gdańskiej pokonał rywala 4:0 (2:0). Trzeba nadmienić, że w Tucholance występuje były zawodnik rezerw - Bartosz Kaszczyszyn, a także były junior Zawiszy - Partyk Łepek. Ciekawymi zawodnikami są, bramkostrzelni: Patryk Kaszczyszyn (37 bramek w poprzednim sezonie) i Wojciech Selka (25 goli).

Warto przypomnieć, że w ubiegłym sezonie rezerwy dotarły do III rundy. Najpierw wyeliminowały A-klasowy LKS Dąbrowa Chełmińska po wygranej na wyjeździe 4:0. W drugiej rundzie rozbiły na głównym boisku stadionu Zawiszy tym samym wynikiem Polonię Bydgoszcz. Drużyna Zawiszy II odpadła po porażce 1:2 z trzecioligową wówczas Cuiavią Inowrocław. Spotkanie to rozegrano na stadionie w Fordonie przy ul. Sielskiej.