Współpraca Osucha z FC Porto

Współwłaściciel Zawiszy przez miesiące mamił opinię publiczną o prowadzonych rozmowach z FC Porto w celu nawiązania współpracy z tym klubem. Obwieszczał wszem i wobec, że umowa zostanie podpisana 4 czerwca. Bydgoskie media bez zająknienia cytowały wypowiedzi poznaniaka i rozpływały się w zachwytach.

Starałem się być dociekliwy i zrobiłem to, na co nie wpadł żaden z bydgoskich dziennikarzy. Zasięgnąłem informacji u właściwego źródła, jakim bez wątpienia jest w tej sytuacji klub FC Porto. 27 czerwca 2014 roku napisałem do portugalskiego klubu z zapytaniem o toczonych ewentualnych rozmowach Osucha z przedstawicielem FC Porto odnośnie współpracy. Moja skrzynka do dzisiaj pozostaje pusta w tej kwestii. „Milczenie jest potwierdzeniem” – mówi jedno z przysłów. To milczenie oznacza, że moje obawy, iż Osuch zwodził bydgoszczan, były uzasadnione. Zresztą poznaniak już nic nie mówi na temat współpracy z portugalskim klubem.

Na zdjęciu: Radosław Osuch.