Kolejna kompromitacja rezerw Zawiszy. Tym razem w meczu pucharowym

Dzisiaj w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu okręgu w wyjazdowym spotkaniu czwartoligowy Zawisza II Bydgoszcz zmierzył się z Sokołem Radomin. Gospodarze są drużyną występującą w grupie I kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej. W rozgrywkach ligowych wiedzie im się średnio. Aktualnie zajmują w stawce szesnastu zespołów – 10. miejsce. W rundzie wiosennej wygrali 1 mecz, 2 zremisowali i ponieśli 2 porażki (jedną walkowerem). W 1/8 finału okręgowego Pucharu Polski Sokół pokonał A-klasową Kujawiankę Strzelno, zwyciężając na wyjeździe 2:0. Wcześniej wyeliminował m.in. czwartoligowca – Rol.Ko Konojady.

Chociaż rezerwy w lidze prezentują się fatalnie, były jednak faworytem w pucharowej potyczce z piątoligowcem. Przegrały jednak 0:3. Była to szósta z rzędu porażka rezerw wiosną. Kryzys trwa w najlepsze.

Na zdjęciu: Bramkarz Adam Owsianny, który zadebiutował w rezerwach w spotkaniu w Radominie. Szkoda, że jego premierowy występ przypadł w takim momencie.