Rezerwy rozgromiły Piasta

W meczu 24. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej Zawisza II Bydgoszcz podejmował Piast Złotniki Kujawskie. Na boisku w bydgoskim Fordonie przy ul. Sielskiej rezerwy zwyciężyły gości 5:1 (3:0).

Drużynę Zawiszy II wzmocnili zawodnicy występujący w Centralnej Lidze Juniorów.

Zawodnicy z CLJ pomogli rezerwom, ale odbiło się to na juniorskiej ekipie, która doznała klęski 0:5 w Gdańsku z Lechią. W drugiej drużynie Zawiszy panuje niecodzienna, a raczej chora sytuacja. Otóż treningi z zespołem prowadzi Hermes, a faktycznie jako szkoleniowiec podczas spotkań ligowych występuje nadal Maciej Marciniak. Podobno jest tak dlatego, że ten ostatni ma trenerskie „papiery”, których Hermes nie posiada.

Na zdjęciu: Krystian Born - zdobywca jednej bramki i asystent przy dwóch golach.